Veido kremas su probiotikais sausai ir jautriai odai

54.00

Fusion Meso veido kremas su porbiotikais sausai ir jautriai odai PROBIOTIX CREAM.

Talpa: 50 ml

Nemokamas pristatymas Lietuvoje 1-3 d.d.

Užsakymas tel.:  +37067552951

El. paštu: [email protected]

Adresas: Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis.

Kategorijos: ,
Aprašymas

Fusion Meso veido kremas su probiotikais sausai ir jautriai odai PROBIOTIX CREAM. Sodrus maitinantis ir ypatingai drėkinantis kremas sausai ir jautriai odai su probiotikų kompleksu ir mažos molekulinės masės haliurono rūgštimi. Fusion Meso tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos odos priežiūros, grožio ir medicinos prietaisų, skirtų gydytojams, dermatologams ir grožio specialistams, kūrime, gamyboje ir pardavime. Nuo pat įmonės įkūrimo Fusion Meso kompanija rinkoje žinoma kaip kurianti itin inovatyvius veido priežiūros sprendimus. Fusion Meso – gydomieji, drėkinamieji, maitinamieji veido odos kremai pripažinti netik Europoje, tačiau ir pasaulio rinkose.

Fusion Meso veido kremas su probiotikais sausai ir jautriai odai PROBIOTIX CREAM.
Tai sodrus maitinantis formulės „vanduo aliejuje“ kremas sausai ir jautriai odai su probiotikų kompleksu. Probiotikų kompleksas yra pagamintas iš α-gliuko-oligosacharidų,  fermentacijos būdu išgautų iš augalų substratų, kurie pagaminti iš 100 % natūralių augalų sulčių, β-frukto-oligosacharidų, gautų šaltuoju būdu spaudžiant valgomojo verpstino (Smallanthus sonchifolius) šakniagumbius bei Lactobacillus probiotinių bakterijų, kurios inaktyvuojamos tinklizuojant ir džiovinamos šaltyje. Šis kremas yra naudojamas odos ekofloros reguliavimui bei biologinei apsaugai stiprinti, taip pat odos skaistumui ir švytėjimui pagerinti. Dėl sudėtyje esančių naturalių cukrų (GOS ir FOS) kremas pagerina odos išvaizdą, padidina spindesį bei sumažina jautrios ir sausos odos diskomforto pojūtį. Mažos molekulinės masės haliurono rūgštis intensyviai drėkina.
Veikliosios medžiagos: valgomojo verpstino šakniagumbių ekstraktas, Lactobacillus, hialurono r., mandarinų aliejus.
Naudojimas: prieš naudojant kremą oda turi būti nuvalyta, švari ir sausa. Užtepti kremo, švelniai paskirstyti ir lengvais sukamaisiais judesiais įmasažuoti į odą.

Talpa: 50 ml

Nemokamas pristatymas Lietuvoje 1-3 d.d.

Užsakymas tel.:  +37067552951

El. paštu: [email protected]

Adresas: Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis.

Cart

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti