Ekseption kremas

Ekseption kremas

Ekseption kremas veidui – aukščiausios kokybės kremai, nuolatinei veido priežiūrai, įvairaus tipo veido odai. Produktų asortimente rasite kremus jautriai ir sausai veido odai su probiotikais. Kremą nuo saulės Ekseption All Day Shield, prieš aknę Ekseption Ferulic Activator , Ph mažinimui Ekseption PHA Activator, nuo raukšlių Ekseption Ice Cream Lift, prieš odos fotosenėjimą Ekseption Age Less Cocoon, prieš odos pigmentaciją Ekseption White Up Sorbet, regeneracinis su ikrais Ekseption Caviar Repair, pH mažinimui su ikrų ekstraktu Ekseption Caviar Activator, giliai drėkinamasis Ekseption Hydration Sparkle, regeneracinis su ikrų ekstraktu Ekseption Caviar Repair, odos maitinimui Ekseption Ice Cream Repair, regeneracinis raminamojo poveikio Ekseption Glaciar Repair, kremas paakiams Ekseption Ultime Eyes Cream Ekseption kompanija didžiuojasi galėdama Jums pristatyti savo unikalius, revoliucinius gydomuosius priešuždegiminius kremus veidui išsiskiriančius unikalia sudėtimi tai Ekseprion Ferulic Activator jautriai odai ir Ekseption Pure Skin Activator aknės slopinimui. Rekomenduojame, renkantis Jums tinkamus produktus, visuomet pasikonsultuoti skiltyje KONTAKTAI nurodytais telefonais.  Ekseption kremas – produktas garantuojantis itin aukštą kokybę.

Ekseption – prekinis ženklas profesionalams. Produktai pagaminti naudojant itin aukštos kokybės, krupščiai labaratorijose atrinktas medžiagas. Ekseption odos priežiūros priemonių koncepcija paremta organinių rūgščių savybėmis. Visi gaminami produktai unikalūs savo sudėtimi, maksimaliai saugūs naudoti ir pasižymintys greitu efektu.

Kosmetologė Rekomenduoja I Ekseption Kremas

Aš esu Simona – kosmetologė, kuri nuolatos domisi grožio industrijos rinkos naujovėmis, tad betarpiškai noriu šia informacija ir praktika pasidalinti su savo klientais. Aukščiausios kokybės prekinių ženklų seminarai, teoriniai ir praktiniai mokymai, parodos Lietuvoje ir Europoje – visa tai man suteikia galimybę nuolatiniam tobulėjimui. Tai ką darau, daugiau kaip 14 metų, negaliu pavadinti darbu, nes tai mano mylimas hobis. Ilgametė kosmetologės patikrtis suteikė man galimybę išbandyti begales veido ir kūno priežiūros kosmetikos priemonių. Dėl šios priežasties džiaugiuosi galėdama pasiūlyti savo klientams laiko patikrintas, Europoje ir Pasaulyje pripažintas veido ir kūno priežiūros priemones. Užsakytos prekės Lietuvos teritorijoje pristatomos per 1-3d.d. Sekite mano profilį FACEBOOK arba kanalą YOUTUBE ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Ekseption kremas – itin aukštos kokybės standartas.

Trūksta informacijos apie produktus? SUSISIEKITE

Skambinti