• ekseption all day shield
  Ekseption ALL DAY SHIELD SPF 50 Kremas su UV apsauga
  45.00
 • Ekseption ferulic activator
  Ekseption FERULIC ACTIVATOR Kremas su feruline rūgštimi
  47.00
 • Ekseption pure skin activator
  Ekseption PURE SKIN ACTIVATOR Kremas slopinintis aknę
  50.00
 • Ekseption hydration sparkle
  Ekseption HYDRATION SPARKLE Kremas aktyviam drėkinimui
  56.00
 • Ekseption age less cocoon
  Ekseption AGE LESS COCOON Kremas su peptidais
  58.00
 • Ekseption Glaciar Repair
  Ekseption GLACIAR REPAIR Kremas odos regeneracijai
  60.00
 • Ekseption white up sorbet
  Ekseption WHITE UP SORBET Kremas prieš odos pigmentaciją
  56.00
 • Ekseption ICE CREAM REPAIR
  Ekseption ICE CREAM REPAIR Kremas odos maitinimui
  60.00
 • Ekseption CAVIAR ACTIVATOR
  Ekseption CAVIAR ACTIVATOR Kremas pH mažinimui su ikrų ekstraktu
  60.00
 • Ekseption caviar repair
  Ekseption CAVIAR REPAIR Kremas regeneracinis su įkrų ekstraktu
  58.00
 • Ekseption ice cream lift
  Ekseption ICE CREAM LIFT Kremas liftinguojantis nuo raukšlių
  76.00
 • Ekseption ultim eyes cream
  Ekseption ULTIM EYES CREAM Kremas paakiams nuo raukšlių
  45.00
 • Ekseption pha activator
  Ekseption PHA ACTIVATOR Kremas pH mažinimui
  47.00

Ekseption Kremas

Ekseption kremas veidui – geriausi klientų atsiliepimai. Aukščiausios kokybės kremai su peptidais, retinoliu, kasdieninei veido priežiūrai atlikti. Asortimente rasite kremus nuo saulės, prieš aknę, raukšles, odos fotosenėjimą, odos pigmentaciją ir efektyviam odos Ph mažinimui. Ekseption kompanija didžiuojasi galėdama Jums pristatyti savo išskirtinės sudėties, revoliucinius, gydomuosius, priešuždegiminius kremus veidui kurie išsiskiria savo unikaliomis sąvybėmis.

Ekseption kremas

TOP 3 Klientų pasirinkimai I Ekseption Kremas

 1. Ekseption ALL DAY SHIELD
 2. Ekseption FERULIC ACTIVATOR
 3. Ekseption HYDRATION SPARKLE

TOP 1 Kremas ALL DAY SHIELD SPF 50

Ekseption All Day Shield SPF 50 – kremas su itin didele UV apsauga. Kremas puikiai tinkamas kasdieniniam naudojimui, gerai apsaugantis odą nuo UVA/UVB spindulių. Prisotintas ferulino rūgštimi, vitaminu E ir Helioguard 365. Kremo formulė „vanduo aliejuje” sudaro orui pralaidžią plėvelę, kuri ant odos paviršiaus išlieka itin ilgai ir yra atspari prakaitavimui. Produktą galite įsigyti mūsų parduotuvėje Ekseption All Day Shield SPF 50ekseption kremas all day shield

TOP2 Kremas I FERULIC ACTIVATOR

Ekseption Ferulic Activator – itin švelnios konsistencijos kremas su feruline rūgštimi. Produktas naudojamas laipsniškam odos pH mažinimui, atsinaujinimo stimuliavimui, drėkinimui, pigmentacijos mažinimui, skaistinimui. Kremo sudėtis prisotinta peptidais ir ferulo, pieno, traneksamo rūgštimis. Produktą galite įsigyti mūsų parduotuvėje Ekseption Ferulic Activator.

ekseption kremas ferulic activator

TOP 3 Kremas I HYDRATION SPARKLE

Ekseption Hydration Sparkle – itin lengvos tekstūros, odą giliai drėkiantis aktyvaus poveikio kremas su natrio druska ir pieno rūgštimi. Kremo pagalba efektyviai ir greitai sumažinomos smulkios raukšles,  sudrėkinami giliausi veido odos sluoksniai. Šis produktas rekomenduojamas naudoti riebaus ir mišraus tipo veido odai. Sudėtyje naudojami aukštos kokybės ingridientai kurie pasižymi efektyvumu skatinant odos regeneraciją, eksfoliaciją, pigmentacijos mažinimą ir odos pH atkūrimą. Produktą galite įsigyti mūsų parduotuvėje Ekseption Hydration Sparkle.

ekseption kremas hydration sparkle

Kosmetologė Rekomenduoja

Daugiau kaip 14m. esu kosmetologė, todėl ilgametės darbo praktikos metu, atlikdama procedūras ir stebėdama klienčių grožio pokyčius, atrinkau tik pačias kokybiškiausias profesionalios kosmetikos priemones. Didžiuojuosi šiandien galėdama savo parduotuvėje Jums pasiūlyti vieno garsiausių Pasaulyje ir mano asmeninėje praktikoje išbandytų, profesionalios kosmetikos prekinių ženklų EKSEPTION.

Jeigu turite klausimų, susijusių su produkto savybėmis ar tinkamumu naudoti, prašau susisiekite arba atvykite į mano saloną ir mielai pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Sekite mano profilį FACEBOOK arba kanalą YOUTUBE ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Ekseption kremas – aukštos kokybės garantas. Trūksta informacijos apie produktus? SUSISIEKITE.

Skambinti