Anticeliulitinė liekninamoji procedūra

Anticeliulitinė liekninamoji procedūra įvyniojimas

Anticeliulitinė liekninamoji procedūra įvyniojimas – lieknas, gražus ir stangrus kūnas. Grožio studijoje Simona atliekami termoaktyvūs anticeliulitiniai įvyniojimai, skirti efektyviai kovoti su didesnėmis riebalų sankaupomis, įsisenėjusiu celiulitu, strijomis ir padidėjusiu kūno svoriu. Prorocedūros tinkamos įvairioms probleminėms zonoms – kojoms, rankoms, pilvui, šlaunims, kelių zonai, kuriose dažnu atveju mes turime nepageidaujamą susikaupusių riebalų perteklių. Proceso metu naudojamos tik europoje ir pasaulyje kosmetologų pripažintos efektyvios priemonės, kuriose esantys natūralūs eteriniai aliejai ne tik efektyviai sprendžia problemą, bet ir maloniai atgaivina, nuramina, atpalaiduoja kūną ir emocinę žmogaus būseną. Grožio studijoje Simona atliekamos dviejų tipų anticeliulitinės liekninamosios procedūros.

Anticeliulitinis liekninamasis įvyniojimas Cello Gel geliu

Anticeliulitinė liekninamoji procedūra Styx cello gel

Įvyniojimo procedūros metu naudojame Europoje ir Pasaulyje grožios pecialistų pripažintą STYX Cello gelį. Šio produkto efektyvumas paremtas subalansuotu kiekiu didelės koncentracijos angliavandenių, kurie suteikia intensyvų angiotoninį, termoreguliacinį ir riebalus skaidantį poveikį. Styx Cello gelis – rezultatyvi anticeliulitinė kosmetika, kuri paremta aromaterapijos ir natūraterapijos principais. Tai maloni procedūra atliekama masažo pagalba padengiant kūną Styx Cello geliu. Jo pagalba, atnaujinamas adipocitų aktyvumas, padidinamas jų lipolitinis aktyvumas. Dėl šios priežasties riebalinės ląstelės pradeda intensyviai irti. Anticeliulitinis, liekninamasis kūno įvyniojimas Cello gel geliu atliekamas siekinat: odos elastingumui ir stangrumui padidint, celiulitui naikinti, svoriui ir apimtims mažinti, strijų šalinimui ir profilankitai, medžiagų apykaitai aktyvinti. Produkto sudėtyje esantčios veikliosios medžiagos tokios kaip kiparisas, gvaizdikėlių pumpurai, eukaliptas, cinamona, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas draugiškos praktiškai visų tipų odai. Anticeliulitininis liekininamasis įvyniojimas Cello gel geliu – efektyvi, saugi, maloni procedūra, kurios pagalba galima pasiekti išties stulbinamų rezultatų.

Anticeliulitinė liekninamoji procedūra Thalion „Jūros perlai”

Liekninamoji anticeliulitinė procedūra Thalion Jūros perlas 2020-aisiais metais gavusi auksinį apdovanojimą už inovacijas kosmetologijos srityje. Tai procedūra, kuri itin efektyviai padeda kovoti su celiulitu. Spa ritualą galima būtų priskirti, neturinčioms daug laiko, nuolatos skubančioms, tačiau siekianačioms išlaikyti stangrią ir glotnią odą moterims. Thalion Jūros perlas tai tarsi viskas viename – masažas, kūno šveitimas ir kaukė, atliekama su mažyčiais turkio spalvos jūros perlais. Jūros perlų sudėtyje polisacharidai, kofeinas, mentolis bei išskirtinis užpatentuotas aktyviųjų medžiagų kompleksas su rudaisiais dumbliais suteikia greitą ir efektyvų Ekspress rezultatą. Procedūros metu nušveičiama ir išvaloma oda, tokiu būdu paruošiant tolimesniems odos maitinimo, minkštinimo ir kitiems procesams. Thalion veikliosios medžiagos veikia kaip skysčius drenuojanti ir detoksikuojanti kaukė, o aktyvaus, gilaus anticeliulitinio masažo metu išskaidomos ir sumažinamos susidariusios riebalų sankaupos, suaktyvinama kraujotaka ir medžiagų apykaita. Dėl šių priežasčių nesiformuoja celiulitas ir akivaizdžiai mažėja kūno apimtys.

Turkio spalvos jūros perlų veikimo principas šveisti odą ir mažinti celiulito sankaupas. Lieknėjimą skatinančios aktyviosios medžiagos suaktyvinamos gilaus, tonizuojančio masažo metu. Anticeliulitinė liekninamoji Thalion Jūros perlų procedūra tinkamas šlaunims, klubams, juosmeniui ir kitoms kūno zonoms.

Anticeliulitinė liekninamoji procedūra įvyniojimas

Kviečiu apsilankyti mano grožio studijoje, kad turėtume galimybę sukurti Jums ir man teisingai suprantamą estetinį kūno odos grožį. Anticeliulitinė liekninamoji procedūra Grožio studijoje Simona Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis. Sekite mano profilį FACEBOOK ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Visų atliekamų paslaugų KAINORAŠTIS. Jeigu turite klausimų dėl procedūros, prašau susisiekite su manimi telefonu arba atvykite į mano saloną ir mielai pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimusTel.: +37067552951. Norėdami užsiregistruoti procedūroms, spauskite žemiau pateikiamą mygtuką REGISTRUOTIS.