Fusion kremas

Fusion kremas

Fusion kremas – mylintiems savo odą. Fusion Meso – tarptautinė Ispanijoje įsikūrusi kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos odos priežiūros, grožio ir medicinos prietaisų, skirtų gydytojams, dermatologams ir grožio specialistams, kūrime, gamyboje ir pardavime. Nuo pat įmonės įkūrimo Fusion Meso kompanija rinkoje žinoma kaip kurianti itin inovatyvius veido priežiūros sprendimus. Gydomieji, drėkinamieji, maitinamieji veido odos kremai pripažinti netik Europoje, tačiau ir pasaulio rinkose. Fusion Meso kompanija didžiuojasi galėdama Jums pasiūlyti platų profesionaliso kosmetikos produktų asortimentą.

Fusion kremas | Asortimentas

Drėkinamasis kremas veidui ir kūnui. Drėkinamoji maitinamoji veido kaukė. Drėkinamasis pienelis kūnui su mikropylinu. Drėkinamasis serumas veidui su hialuronu. Detokskuojanti pilinguojanti anglies pudra. Veido kremas prieš odos pigmentaciją. Maitinamoji veido kaukė su hialuronu. Enziminis veido prausiklis. Ekologiškas akių ir lūpų valiklis su pantenoliu. Gaivus drėkinamasis tonikas veidui be alkoholio. Intensyvi rūgštinė veido kaukė. Kremas veido odos atsinaujinimui. Kremas veidui su Ferolio rūgštimi pH mažinimui. Ledynų vandens veido kaukė riebiai odai. Liekninamasis anticeliulitinis kūno kremas. Mikrodermabrazinis enzeminis šveitiklis pilingas veidui. Naktinis drėkinamasis kremas veidui su ikrais. Paakių kremas nuo raukšlių. Naktinis veido kremas prieš odos senėjimą ir pigmentaciją. Priešraukšlinis kremas su Retinoliu. Purškiamas veido tonikas.

Kosmetologė rekomenduoja | Fusion kremas

Daugiau kaip 14m. esu kosmetologė, todėl ilgametės darbo praktikos metu, atlikdama procedūras ir stebėdama klienčių grožio pokyčius, atrinkau tik pačias kokybiškiausias profesionalios kosmetikos priemones. Didžiuojuosi šiandien galėdama savo parduotuvėje Jums pasiūlyti vieno garsiausių Pasaulyje ir mano asmeninėje praktikoje išbandytų, profesionalios kosmetikos prekinių ženklų. Fusion kremas – aukštos kokybės garantas. Jeigu turite klausimų, susijusių su produkto savybėmis ar tinkamumu naudoti, prašau susisiekite su manimi telefonu arba atvykite į mano saloną ir mielai pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus Tel.: +37067552951. Sekite mano profilį FACEBOOK arba kanalą YOUTUBE ir sužinokite grožio industrijos naujoves.

Trūksta informacijos apie produktus? SUSISIEKITE

Skambinti