2021-01-17

Anticeliulitinė liekninamoji procedūra kas tai?

Anticeliulitinė liekninamoji procedūra Cello gel geliu atliekama šlaunims, klubams, juosmeniui, kojoms, pilvui. Procedūros metu naudojame Europoje ir Pasaulyje grožios pecialistų pripažintą STYX Cello gelį. Produkto efektyvumą užtikrina sudėtyje subalansuotas didelės koncentracijos angliavandenių kiekis. Anglevandeniai suteikia intensyvų angiotoninį, termoreguliacinį ir riebalus skaidantį poveikį.

2014-05-06

Bikini depiliacija vašku ar cukrumi?

Depiliacija vašku ar cukrumi? Labai dažnai kosmetologams užduodamas klausimas. Vienareikšmiško atsakymo nėra, nes tai labai priklauso nuo depiliuojamos vietos, odos jautrumo,  plaukelių ilgio ir storio. Bikini, kojų, rankų, veido, pažastų depiliacija vašku ir depiliacija cukrumi tai labai panašūs metodai, kurių pagrindinis technologinis principas nuplėšti nuo odos užteptą masę, kartu su norimais pašalinti plaukeliais.  Tačiau reikėtų pabrėžti ir keletą svarbių skirtumų:

Kosmetologė Šiaurės miestelyje Grožio studija Simona

Kosmetologė šiaurės miestelyje Grožio studija Simona. Bikini, kojų, rankų, pažastų, veido depiliacija vašku ir cukrumi, veido valymas, mezoterapija, liekninamieji anticeliulitiniai įvyniojimai, antakių ir blakstienų laminavimas, cheminis rietimas.

Labas, aš esu Simona – kosmetologė, kuri nuolatos domisi grožio industrijos rinkos naujovėmis, tad betarpiškai noriu šia informacija ir praktika pasidalinti su savo klientais. Šioje skiltyje norėčiau pasidalinti su Jumis savo žiniomis ir sukaupta patirtimi, tad pateikiu informaciją kurią manau tikrai verta žinoti kiekvienai save gerbiančiai merginai ar moteriai. Aukščiausios kokybės prekinių ženklų seminarai, teoriniai ir praktiniai mokymai, parodos Lietuvoje ir Europoje – visa tai man suteikia galimybę nuolatos tobulėti. Šioje skiltyje noriu su Jumis pasidalinti savo patirtimi ir atsakyti į dažniausiai klientų užduodamus klausimus. Bikini depiliacija vašku ar cukrumi? Anticeliulitinė liekninamoji procedūra, kas tai? Kodėl būtina maitinti veido odą? Kaip dažnai rekomenduotumėte atlikti veido valymo procedūrą? Kodėl procedūroms atlikti naudojate, tik aukščiausios kokybės mokslininkų išrastus ir dermotologų patvirtintus profesionalius produktus? Atsakymus į šiuos ir daugiau klausimų rasite žemiau pateiktuose straipsniuose.

Kosmetologė Šiaurės miestelyje

Bikini, rankų, kojų, pažastų, veido depiliacija Sugardep cukraus pasta. Liekninamieji anticeliulitiniai įvyniojimai Cello Gel geliu ir Thalion jūros dumblių perlais. Mikroadatinė mezoterapija Fusion Mesotherapy kokteliais. Veido valymas Ekseption, Fusion Mesotherapy, Gigi Cosmetics, Anna Lotan, Thalion priemonėmis. Bikini, rankų, kojų, pažastų, veido, depiliacija Lycon vašku. Antakių ir blakstienų dažymas augaliniais Henna, geliniais Elan dažais. Antakių ir blakstienų laminavimas Lash vitae, Koukla Ellan sistema. Tai ką darau, daugiau kaip 14 metų, negaliu pavadinti darbu, nes tai mano mylimas hobis. Šiame puslapyje jums pateikiu keletą dažniausiai užduodamų klausimų ir pristatau naujausias grožio industrijos naujoves. Taip pat kviečiu apsilankyti mano grožio studijoje, kad turėčiau galimybę gyvai atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Atliekamų paslaugų KAINORAŠTIS. Kosmetologė Vilniuje Šiaurės miestelyje Grožio studija Simona. Sekite mano profilį FACEBOOK ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Tel.: +37067552951. Norėdami užsiregistruoti procedūroms, spauskite žemiau pateikiamą mygtuką REGISTRUOTIS.