Veido valymas Vilniuje

Veido valymas Vilniuje Šiaurės miestelyje

Kodėl būtina valyti veido odą?

Veido valymas Vilniuje Šiaurės miestelyje. Nors ir prižiūrime savo veido odą kiekvieną dieną prausdami įvairiais prausikliais, valydami makiažo valikliais ir kitomis priemonėmis, tačiau dulkės, makiažo likučiai ir kiti nešvarumai susimaišo su riebalinių liaukų išskyromis ir užkemša poras. Atliekant kosmetologinį veido valymą specialistas nustatys Jūsų veido odos tipą ir tinkamą veido valymo techniką. Po profesionaliai atliktos procedūros, švarios veido odos poros tinkamai atlieka savo funkciją, riebalinės liaukos neužsikemša, uždegimo elementų nebelieka, todėl veidas ima natūraliai švytėti. Rūgštinis, ultragarsinis, mechaninis veido valymas atliekamas grožio studijoje Simona.

Kokias veido valymo technikas naudojame?

Rūgštinis, ultragarsinis, mechaninis bei kombinuotas veido odos valymas – technikos, kurias naudojame grožio studijoje Simona. Šios technikos naudojamos siekiant kokybiškai išvalyti veido odą, tačiau kokią techniką naudoti kosmetologas rekomenduoja pagal veido odos tipą ir užterštumo lygį. Visų procedūrų atlikimo metu naudojamos tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančios priemonės ir įrengimai.

Rūgštinis veido odos valymas

Rūgštinis Veido valymas Vilniuje

Rūgštinis veido valymas tai precedūra, kurios metu odos paviršius paveikiamas specialia rūgštimi, kuri parenkama priklausomai nuo odos tipo ir esamos būklės. Tokiu būdu pašalinamas viršutinis negyvų odos ląstelių sluoksnis, skatinama odos regeneracija gilesniuose odos sluoksniuose. Ši procedūra efektyvi, saugi, ir viena iš populiariausių kosmetinės dermatologijos procedūrų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Rūgštinio pilingo – valymo pagalba naikinamos nuo UV spindumių atsiradusios pigmentinės dėmės, mažinamos raukšlelės, randai, atsiradę po operacijų ar traumų, pašalinamos negyvos odos ląstelės, ko pasekoje padidėja naudojamų kosmetinių priemonių skverbimasis į odą, atstatoma odos pH. Rūgštinis valymas atliekamas odos senėjimo profilaktikai, stangrinimui, išsiplėtusių porų normalizavimui. Nors žodis rūgštis vis dar skamba bauginančiai, tačiau tai silpnos ir vidutinė koncentracijos, sertifikuotos, subalansuotos veido valymo priemonės kurias naudoja viso pasaulio kosmetologai.

Ultragarsinis veido odos valymas

Ultragarsinis Veido valymas Vilniuje

Ultragarsinis veido valymas – saugi, veiksminga odos valymo procedūra tinkama bet kokio tipo odai. Tai viena moderniausių ir efektyviausių veido valymo technikų, kuri taikoma šiuolaikinėje kosmetologijoje. Ultragarsinis veido valymas gali būti atliekamas net ir pačią jautriausią odą turintiems žmonėms. Proceso metu, ultragarsinių bangų pagalba, atveriamos veido odos poros, tokių būdu giliau išvalomas riebalų perteklius ir nešvarumai. Ultragarso bangų sukelta vibracija suardo patogeninių mikroorganizmų sienelę, tuo pat metu atlieka odos audinių mikromasažą, ko pasekoje pagerėja kraujo ir limfos apytaka, ląstelės aprūpinamos deguonimi. Veido valymo ultragarsu procedūra yra saugi, neinvazinė, neskausminga.

Kombinuotas veido odos valymas Vilniuje

Kombinuotas Veido valymas Vilniuje

Kombinuotas veido valymas (rūgštinis + ultragarsinis + mechaninis) – veido odos procedūra, kurios metu rūgštiniu, ultragarso ir mechaniniu būdu šalinami giliai odoje esantys nešvarumai tokie kaip: inkštirai, spuogai, komedonai. Proceso metu išvalomos užkimštos veido odos poros. Švarios poros suteikia galimybę veido odos audiniams „kvėpuoti“, tokiu būdu pagerėja maistinių medžiagų,serumų, kremų ir kaukių patekimas į gilesnius odos sluoksnius. Mechaninio veido valymo procedūros pagalba išsprendžiama papilkėjusios ir pavargusios odos problema. Procedūra yra itin aktuali tiems, kurie iš prigimties turi vadinamąją „riebią“ odą linkusią į spuogų, uždegimų ar komedonų susidarymą. Po atlikto kombinuoto veido valymo, galimas odos paraudimas, kuris pamažu rimsta ir dažniausiai kitą dieną jau matomi tik lokalūs paraudimai kai kuriose buvusių spuogelių vietose.

Veido valymas Vilniuje Grožio Studija Simona Ulonų g. 5.

Kviečiu apsilankyti mano grožio studijoje, kad turėtume galimybę sukurti Jums ir man teisingai suprantamą estetinį veido odos grožį. Rūgštinis, ultragarsinis, mechaninis, kombinuotas veido odos valymas atliekamas Grožio studijoje Simona Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis. Sekite mano profilį FACEBOOK ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Jeigu turite klausimų dėl procedūros, prašau susisiekite su manimi telefonu arba atvykite į mano saloną ir mielai pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Tel.: +37067552951 Norėdami užsiregistruoti procedūroms ir patikrinti užimtumo kalendrių, galite spausti žemiau esantį mygtuką REGISTRUOTIS.