Kodėl valyti veido odą yra būtina?

Nors ir prižiūrime savo veido odą kiekvieną dieną prausdami įvairiais prausikliais, valydami makiažo valikliais ir kitomis priemonėmis, tačiau dulkės, makiažo likučiai ir kiti nešvarumai susimaišo su riebalinių liaukų išskyromis ir užkemša poras. Atliekant kosmetologinį veido valymą specialistas nustatys Jūsų veido odos tipą ir tinkamą veido valymo techniką. Po profesionaliai atliktos procedūros, švarios veido odos poros tinkamai atlieka savo funkciją, riebalinės liaukos neužsikemša, uždegimo elementų nebelieka, todėl veidas ima natūraliai švytėti. Rūgštinis, ultragarsinis, mechaninis veido valymas atliekamas grožio studijoje Simona.

Kokias veido valymo technikas naudojame?

Rūgštinis, ultragarsinis, mechaninis bei kombinuotas veido valymas – technikos, kurias naudojame grožio studijoje Simona. Šios technikos naudojamos siekiant kokybiškai išvalyti veido odą, tačiau kokią techniką naudoti kosmetologas rekomenduoja pagal veido odos tipą ir užterštumo lygį. Visų procedūrų atlikimo metu naudojamos tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančios priemonės ir įrengimai.

Rūgštinis veido valymas

Rūgštinis veido valymas vilnius kaina 33€

Rūgštinis veido valymas tai precedūra, kurios metu odos paviršius paveikiamas specialia rūgštimi, kuri parenkama priklausomai nuo odos tipo ir esamos būklės. Tokiu būdu pašalinamas viršutinis negyvų odos ląstelių sluoksnis, skatinama odos regeneracija gilesniuose odos sluoksniuose. Ši procedūra efektyvi, saugi, ir viena iš populiariausių kosmetinės dermatologijos procedūrų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Rūgštinio pilingo – valymo pagalba naikinamos nuo UV spindumių atsiradusios pigmentinės dėmės, mažinamos raukšlelės, randai, atsiradę po operacijų ar traumų, pašalinamos negyvos odos ląstelės, ko pasekoje padidėja naudojamų kosmetinių priemonių skverbimasis į odą, atstatoma odos pH. Rūgštinis veido valymas atliekamas odos senėjimo profilaktikai, stangrinimui, išsiplėtusių porų normalizavimui. Nors žodis rūgštis vis dar skamba bauginančiai, tačiau tai silpnos ir vidutinė koncentracijos, sertifikuotos, subalansuotos veido valymo priemonės kurias naudoja viso pasaulio kosmetologai. Procedūros kaina 33€.

Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinis veido valymas Vilniuje kaina 32€

Ultragarsinis veido valymas – saugi, veiksminga odos valymo procedūra tinkama bet kokio tipo odai. Tai viena moderniausių ir efektyviausių veido valymo technikų, kuri taikoma šiuolaikinėje kosmetologijoje. Ultragarsinis veido valymas gali būti atliekamas net ir pačią jautriausią odą turintiems žmonėms. Proceso metu, ultragarsinių bangų pagalba, atveriamos veido odos poros, tokių būdu giliau išvalomas riebalų perteklius ir nešvarumai. Ultragarso bangų sukelta vibracija suardo patogeninių mikroorganizmų sienelę, tuo pat metu atlieka odos audinių mikromasažą, ko pasekoje pagerėja kraujo ir limfos apytaka, ląstelės aprūpinamos deguonimi. Veido valymo ultragarsu procedūra yra saugi, neinvazinė, neskausminga. Paslaugos kaina 32€

Mechaninis veido valymas

Mechaninis veido valymas Vilniuje kaina 35€

Mechaninis veido valymas – veido odos procedūra, kurios metu mechaniniu būdu šalinami giliai odoje esantys nešvarumai tokie kaip: inkštirai, spuogai, komedonai. Proceso metu išvalomos užkimštos veido odos poros. Švarios poros suteikia galimybę veido odos audiniams „kvėpuoti“, tokiu būdu pagerėja maistinių medžiagų iš kremų ir kaukių patekimas į gilesnius odos sluoksnius. Mechaninio veido valymo procedūros pagalba išsprendžiama papilkėjusios ir pavargusios odos problema. Procedūra yra itin aktuali tiems, kurie iš prigimties turi vadinamąją „riebią“ odą linkusią į spuogų, uždegimų ar komedonų susidarymą. Po atlikto mechaninio veido valymo, galimas odos paraudimas, kuris pamažu rimsta ir dažniausiai kitą dieną jau matomi tik lokalūs paraudimai kai kuriose buvusių spuogelių vietose. Procedūros kaina 35€.

Kviečiu apsilankyti

Kviečiu apsilankyti mano grožio studijoje, kad turėtume galimybę sukurti Jums ir man teisingai suprantamą estetinį veido odos grožį. Rūgštinis, ultragarsinis, mechaninis, kombinuotas veido valymas atliekamas Grožio studijoje Simona Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis. Sekite mano profilį FACEBOOK ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Paslaugų KAINORAŠTIS. Susisiekite Tel.: +37067552951