Anticeliulitinė liekninamoji procedūra

Anticeliulitinė procedūra Vilniuje Šiaurės miestelyje

Anticeliulitinė procedūra Vilniuje – liekninamoji procedūra šlaunims, klubams, juosmeniui, kojoms, pilvui Thalion Jūros perlas 2020-aisiais metais gavusi auksinį apdovanojimą už inovacijas kosmetologijos srityje. Tai procedūra, kuri itin efektyviai padeda kovoti su celiulitu. Spa ritualą rekomenduojame neturinčioms daug laiko, nuolatos skubančioms, tačiau siekiančioms išlaikyti stangrią ir glotnią odą moterims. Thalion Jūros perlas tai tarsi viskas viename – masažas, kūno šveitimas ir kaukė, atliekama su mažyčiais turkio spalvos jūros perlais. Jūros perlų sudėtyje polisacharidai, kofeinas, mentolis bei išskirtinis užpatentuotas aktyviųjų medžiagų kompleksas su rudaisiais dumbliais suteikia greitą ir efektyvų Ekspress rezultatą. Procedūros metu nušveičiama ir išvaloma oda, tokiu būdu paruošiant tolimesniems odos maitinimo, minkštinimo ir kitiems procesams. Thalion veikliosios medžiagos veikia kaip skysčius drenuojanti ir detoksikuojanti kaukė, o aktyvaus, gilaus anticeliulitinio masažo metu išskaidomos ir sumažinamos susidariusios riebalų sankaupos, suaktyvinama kraujotaka ir medžiagų apykaita. Dėl šių priežasčių nesiformuoja celiulitas ir akivaizdžiai mažėja kūno apimtys.

Turkio spalvos jūros perlų veikimo principas šveisti odą ir mažinti celiulito sankaupas. Lieknėjimą skatinančios aktyviosios medžiagos suaktyvinamos gilaus, tonizuojančio masažo metu. Anticeliulitinė liekninamoji Thalion Jūros perlų procedūra tinkamas šlaunims, klubams, juosmeniui ir kitoms kūno zonoms.

Anticeliulitinė liekninamoji procedūra

Anticeliulitinė liekninamoji procedūra Vilniuje Ulonų g. 5

Kviečiu apsilankyti mano grožio studijoje, kad turėtume galimybę sukurti Jums ir man teisingai suprantamą estetinį kūno odos grožį. Anticeliulitinis liekninamasis įvyniojimas procedūra šlaunims, klubams, juosmeniui, kojoms, pilvui, talijai Grožio studijoje Simona Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis. Sekite mano profilį FACEBOOK ir sužinokite grožio industrijos naujoves.  Jeigu turite klausimų dėl procedūros, prašau susisiekite su manimi telefonu arba atvykite į mano saloną ir mielai pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Visą paslaugų kainoraštį rasite KAINORAŠTIS. Tel.: +37067552951 Norėdami užsiregistruoti procedūrai, spauskite žemiau esantį mygtuką REGISTRUOTIS.