Kosmeteologė Vilniuje Šiaurės miestelyje Simona grožio Studija

Labas, aš esu Simona – kosmetologė, kuri nuolatos domisi grožio industrijos rinkos naujovėmis, tad betarpiškai noriu šia informacija ir praktika pasidalinti su savo klientais. Aukščiausios kokybės prekinių ženklų seminarai, teoriniai ir praktiniai mokymai, parodos Lietuvoje ir Europoje – visa tai man suteikia galimybę tobulėti. Tai ką darau, daugiau kaip 14 metų, negaliu pavadinti darbu, nes tai mano mylimas hobis. Depiliacija, veido valymas, mezoterapija, blakstienų, antakių, laminavimas ir dar daugiau estetinio grožio procedūrų. Kosmetologė Vilniuje Šiaurės Miestelyje Ulonų g. 5 Grožio Studijoje Simona.

Paslaugas atliekamos naudojant tik aukščiausios kokybės, garsiausių Europos ir pasaulio kosmetologų pripažintomis priemonėmis. Bikini, rankų, kojų, pažastų, veido depiliacija Sugardep cukraus pasta. Liekninamieji anticeliulitiniai įvyniojimai Cello Gel geliu ir Thalion jūros dumblių perlais. Mikroadatinė mezoterapija Fusion Mesotherapy kokteliais. Veido valymas Ekseption, Fusion Mesotherapy, Gigi Cosmetics, Anna Lotan, Thalion priemonėmis. Bikini, rankų, kojų, pažastų, veido, depiliacija Lycon vašku. Antakių ir blakstienų dažymas augaliniais Henna, geliniais Elan dažais. Antakių ir blakstienų laminavimas Lash vitae, Koukla Ellan sistema. Cheminis blakstienų rietimas. Kosmetologė Vilniuje Šiaurės Miestelyje Ulonų g. 5 Grožio Studijoje Simona. Atliekamų paslaugų KAINORAŠTIS.

Maloniai kviečiu Jus apsilankyti mano grožio studijoje, kad turėtume galimybę sukurti Jums ir man teisingai suprantamą estetinį grožį. Depiliacija, mezoterapija veido valymas anticeliulitinės procedūros, liekninamieji ir anticeliulitiniai įvyniojimai, blakstienų ir antakių laminavimas, cheminis rietimas Grožio studijoje Simona Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis. Sekite mano profilį FACEBOOK ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Tel.: +37067552951