Grozio Studija Simona

Kosmetologė Vilniuje Šiaurės Miestelyje

Kosmetologė Vilniuje Šiaurės Miestelyje Simona. Labas, aš esu Simona – kosmetologė, kuri nuolatos domisi grožio industrijos rinkos naujovėmis, tad betarpiškai noriu šia informacija ir praktika pasidalinti su savo klientais. Aukščiausios kokybės prekinių ženklų seminarai, teoriniai ir praktiniai mokymai, parodos Lietuvoje ir Europoje – visa tai man suteikia galimybę tobulėti. Tai ką darau, daugiau kaip 14 metų, negaliu pavadinti darbu, nes tai mano mylimas hobis. Depiliacija, veido valymas, mezoterapija, blakstienų, antakių, laminavimas ir dar daugiau estetinio grožio procedūrų.

Paslaugas atliekamos naudojant tik aukščiausios kokybės, garsiausių Europos ir pasaulio kosmetologų pripažintomis priemonėmis. Bikini, rankų, kojų, pažastų, veido depiliacija Sugardep cukraus pasta. Liekninamieji anticeliulitiniai įvyniojimai Cello Gel geliu ir Thalion jūros dumblių perlais. Mikroadatinė mezoterapija Fusion Mesotherapy kokteliais. Veido valymas Ekseption, Fusion Mesotherapy, Gigi Cosmetics, Anna Lotan, Thalion priemonėmis. Bikini, rankų, kojų, pažastų, veido, depiliacija Lycon vašku. Antakių ir blakstienų dažymas augaliniais Henna, geliniais Elan dažais. Antakių ir blakstienų laminavimas Lash vitae, Koukla Ellan sistema. Cheminis blakstienų rietimas. Kosmetologė Vilniuje Šiaurės Miestelyje Ulonų g. 5 Grožio Studijoje Simona. Atliekamų paslaugų KAINORAŠTIS.

Procededūroms atlikti naudojamos tik profesionalios kosmetikos priemonės

ekseption – Ispanijoje gamina kosmetika profesionalams. Produktai pagaminti naudojant itin aukštos kokybės, krupščiai labaratorijose atrinktas medžiagas. Ekseption odos priežiūros priemonių koncepsija paremta organinių rūgščių savybėmis. Visi produktai unikalūs savo sudėtimi, maksimaliai saugūs naudoti ir pasižymintys greitu efektu.

Fusion Meso  – tarptautinė Ispanijoje įsikūrusi kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos odos priežiūros, grožio ir medicinos prietaisų, skirtų gydytojams, dermatologams ir grožio specialistams, kūrime, gamyboje ir pardavime. Nuo pat įmonės įkūrimo Fusion Meso kompanija rinkoje žinoma kaip kurianti itin inovatyvius veido priežiūros sprendimus. Fusion Meso – gydomieji, drėkinamieji, maitinamieji veido odos kremai pripažinti netik Europoje, tačiau ir pasaulio rinkose.

Cliniccare – itin aukštos kokybės produktai naudojami medicinos klinikose, estetinio grožio salonuose ir SPA. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis yra viena iš pagrindinių odos priežiūros priemonių sudedamūjų dalių. Gamintojas siūlo labai platų, technologiškai itin pažangių profesionalios kosmetikos produktų asortimentą.

GIGI Laboratories – nuo 1957m. Izraelyje gaminama kosmetika profesionaliai odos priežiūrai. Gamintojas kurdamas inovatyviausius produktus nuolatos bendradarbiauja su garsiausiausiais dermotologais, chemikais, chirurgais, vaistininkais iš viso pasaulio. Sukaupta ilgametė patikrtis užtikrina itink efektyvių ir pažangiausių produtų gamybos ir tiekimo galimybes. Visi GIGI gaminami produktai gaminami laikantis griežtų kokybės, saugos ir gamybos priežiūros reikalavimų. Visi gaminami produktai patvirtinti Izraelio sveikatos ministerijos, atitinka JAV ir Europos odos priežiūros gaminių kokybės standartus.

Janssen Cosmetics – Vokietijoje gaminami priduktai kurių pagalba pasiekiami, pamaitinami ir atstatomi net ir giliausi odos sluoksniai. Šiandien gamintojo asortimentą sudaro daugiau kaip 250 komercinių ir gydomųjų produktų. Gamybos metu, nuo žaliavų išgavimo iki galutinio produkto išpilstymo, kiekvienas žingsnis yra krupščiai kontroliuojamas ir dkumentuojamas, todėl Janssen Cosmetics užtikrina nuolatinį aukščiausios kokybės gaminių standartą. Jassen Cosmetics didžiuojasi galėdami savo produktus eksportuoti į dugiau kaip 80 šalių visame pasaulyje.

Kosmetologė Vilniuje Šiaurės Miestelyje

Maloniai kviečiu Jus apsilankyti mano grožio studijoje, kad turėtume galimybę sukurti Jums ir man teisingai suprantamą estetinį grožį. Depiliacija, mezoterapija veido valymas anticeliulitinės procedūros, liekninamieji ir anticeliulitiniai įvyniojimai, blakstienų ir antakių laminavimas, cheminis rietimas Grožio studijoje Simona Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis. Sekite mano profilį FACEBOOK ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Tel.: +37067552951. Norėdami užsiregistruoti procedūroms, spauskite žemiau pateikiamą mygtuką REGISTRUOTIS.