MIKROADATINĖ MEZOTERAPIJA

 

Mikroadatinė mezoterapija veidui, galvai, lūpoms, kūnui, akims, atliekama naudojant pasaulyje pripažintą Fusion Mesotherapy Meso Pen sistemą. Procedūros metu atliekamas probleminių odos sričių mikrosubadymas, skatinantis kolageno ir elastino gamybą, taip pat odos regeneracijos ir atsinaujinimo procesus.

Mikroadatinė meozoterapija – moderni, sparčiai populiarėjanti visame pasaulyje estetinės medicinos procedūra. Fusion Meso Pen tai visiškai saugi išoriškai naudojamų medžiagų įvedimo sistema, kurios metu naudojamos tik vienkartinės ir sterilios mikroadatų kasetės. Mikroadatinės mezoterapijos metu atliekamas odos subadymas, kurio pagalba sukuriami mikro kanalėliai. Sukurtų mikro kanalėlių pagalba išoriškai naudojamos medžiagos pasiekia giliausius odos sluoksnius, kurių absorbcijos rezultatai išauga net iki 90 procentų, ko pasekoje pasiekiamas maksimalus pageidaujamas rezultatas. Po mikroadatinės mezoterapijos procedūros, galimas jautresnių odos vietų paraudimas. Tai natūrali sudirgintos odos reakcija. Paraudimas palaipsniui mažės ir kitą dieną bus išnykęs arba matomas tik tam tikrose vietose. Po keleto dienų gali būti jaučiamas odos sausumas ar tempimas, todėl būtina naudoti odos drėkinimo priemones. Procedūros kaina Grožio studijoje Simona nuo 20€. Visą paslaugų kainoraštį rasite KAINORAŠTIS.

Mikroadatinė mezoterapija veidui galvai lūpoms kūnui Vilniuje Šiaurės miestelyje kaina.

Aš esu Simona – kosmetologė, kuri nuolatos domisi grožio industrijos rinkos naujovėmis, tad betarpiškai noriu šia informacija ir praktika pasidalinti su savo klientais. Tai ką darau, daugiau kaip 14 metų, negaliu pavadinti darbu, nes tai mano mylimas hobis. Visas paslaugas atlieku naudodama tik aukščiausios kokybės, garsiausių Europos ir pasaulio kosmetologų pripažintomis priemonėmis. Mikroadatinė mezoterapija veidui, galvai, lūpoms, kūnui, akims atliekama Vilniuje Šiaurės miestelyje adresu Ulonų g. 5 Grožio studijoje Simona. Kviečiu apsilankyti mano grožio studijoje, kad turėtume galimybę sukurti Jums ir man teisingai suprantamą estetinį grožį. Sekite mano profilį FACEBOOK ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Tel.: +37067552951