• Ekseption Matcha Tea Mist
  Ekseption MATCHA TEA MIST Tonikas losjonas su Matcha
  38.00
 • Ekseption monsoon mist
  Ekseption MONSOON MIST Tone & Peel Tonikas veidui
  35.00

Ekseption Tonikas I Ne Tik Profesionalams

Ekseption tonikas – puikus pasirinkimas ne tik profesionalams. Matcha Tea Mist ir Monsoon Mist Tone Peel – kasdieninio naudojimo tonikai veidui. Produktų sudėtyje esančios kokybiškos sudėtinės medžiagos apsaugo odą nuo oksidacinio poveikio, skatina mikrocirkuliaciją, detoksikuoja odos ląsteles, sulėtina priešlaikinio senėjimo procesus. Asortimente rasite itin maloniai gaivinantį toniką su matcha ir giliai odą drėkinantį, odos įtempimus mažinantį toniką su natrio laktatu.

ekseption tonikas

Veido odos priežiūrai I Ekseption Tonikas

 1. Ekseption MATCHA TEA MIST
 2. Ekseption MONSOON MIST

Tonikas MATCHA TEA MIST

Labai gaivaus pojūčio, drėkinantis, purškiamas tonikas – losijonas su Matcha. Šis produktas puikiai apsaugo veido odą nuo oksidacinio poveikio, tuo pat metu skatina mikrocirkuliaciją ir sulėtina priešlaikinio senėjimo procesus. Toniką rekomenduojama naudoti siekiant atstatyti optimalų odos PH prieš, prieš naudojant odos priežiūros kremus. Produktą galite įsigyti mūsų parduotuvėje Ekseption Matcha Tea Mist.

ekseption matcha tea mist

Tonikas MONSOON MIST

Itin giliai drėkinamasis, gaivaus pojūčio veido tonikas – dulksna. Produktas rekomenduojamas naudoti siekiant užbaigti odos valymą, prieš veido priežiūros kremus. Sudėtyje nėra alkoholio, todėl minimalizuota odos sudirgimo tikimybė. Pagrindinė toniko veiklioji medžiaga natrio laktatas. Produktą galite įsigyti mūsų parduotuvėje Eksepion Monsoon Mist. ekseption monsoon mist

Kosmetologė Rekomenduoja

Daugiau kaip 14m. esu kosmetologė, todėl ilgametės darbo praktikos metu, atlikdama procedūras ir stebėdama klienčių grožio pokyčius, atrinkau tik pačias kokybiškiausias profesionalios kosmetikos priemones. Didžiuojuosi šiandien galėdama savo parduotuvėje Jums pasiūlyti vieno garsiausių Pasaulyje ir mano asmeninėje praktikoje išbandytų, profesionalios kosmetikos prekinių ženklų EKSEPTION.

Jeigu turite klausimų, susijusių su produkto savybėmis ar tinkamumu naudoti, prašau susisiekite arba atvykite į mano saloną ir mielai pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Sekite mano profilį FACEBOOK arba kanalą YOUTUBE ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Ekseption tonikas – aukščiausios kokybės garantas. Trūksta informacijos apie produktus? SUSISIEKITE.

Skambinti