Fusion prausiklis

Fusion prausiklis
Fusion prausiklis – produktas mylintiems savo odą. Fusion Meso – tarptautinė Ispanijoje įsikūrusi kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos odos priežiūros, grožio ir medicinos prietaisų, skirtų gydytojams, dermatologams ir grožio specialistams, kūrime, gamyboje ir pardavime. Nuo pat įmonės įkūrimo Fusion Meso kompanija rinkoje žinoma kaip kurianti itin inovatyvius veido priežiūros sprendimus. Fusion Meso – gydomieji, drėkinamieji, maitinamieji veido odos kremai pripažinti netik Europoje, tačiau ir pasaulio rinkose. Fusion Meso kompanija didžiuojasi galėdama Jums pasiūlyti platų profesionaliso kosmetikos produktų asortimentą. Giliai drėkinantys, regeneruojantys, matinamieji veido kremai su hialuronu, niacinamidu ir retinoliu. Gydomojo efekto, priešraukšliniai veido serumai. Šaldančio, veido odą raminančio poveikio, itin giliai drėkinančios veido kaukės su hialuronu.

Fusion prausiklis sveikai odai

Gilaus valymo prausiklis, švelniam ir itin giliam veido odos valymui, visų tipų odai Fusion Deep Cleanser. Veido odos pilingas – valiklis su hialurono rūgštimi Fusion Hialuronic Peel.

Rekomenduoja kosmetologė

Aš esu Simona – kosmetologė, kuri nuolatos domisi grožio industrijos rinkos naujovėmis, tad betarpiškai noriu šia informacija ir praktika pasidalinti su savo klientais. Aukščiausios kokybės prekinių ženklų seminarai, teoriniai ir praktiniai mokymai, parodos Lietuvoje ir Europoje – visa tai man suteikia galimybę nuolatiniam tobulėjimui. Tai ką darau, daugiau kaip 14 metų, negaliu pavadinti darbu, nes tai mano mylimas hobis. Ilgametė kosmetologės patikrtis suteikė man galimybę išbandyti begales veido ir kūno priežiūros kosmetikos priemonių. Dėl šios priežasties džiaugiuosi galėdama pasiūlyti savo klientams laiko patikrintas, Europoje ir Pasaulyje pripažintas veido ir kūno priežiūros priemones. Fusion prausiklis – itin aukštos kokybės garantas. Sekite mano profilį FACEBOOK arba kanalą YOUTUBE ir sužinokite grožio industrijos naujoves.

Trūksta informacijos apie produktus? SUSISIEKITE

Skambinti