• Ekseption all in one
  Ekseption ALL IN ONE Cleanse & Peel Prausiklis ir pilingas
  40.00
 • Ekseption MICELLAR WATER
  Ekseption MICELLAR WATER Micelinis vanduo
  38.00
 • Ekseption black powder
  Ekseption BLACK POWDER Pilinguojanti anglies pudra
  60.00
 • Ekseption enzyme powder
  Ekseption ENZYME POWDER Cleanse & Peel Enziminis prausiklis
  48.00
 • Ekseption valiklis akims
  Ekseption ULTIM-EYES & LIPS CLEANSER valiklis akims
  35.00
 • ekseption body resurfacing
  Ekseption BODY RESURFACING Pienelis kūnui su mikropilingu
  48.00

Ekseption prausiklis

Ekseption prausiklis – All in One Cleanse and Peel, Enzyme Powder, Black Powder. Puikus pasirinkimas profesionaliam ir kasdieniniam naudojimui. Veido prausiklis kurio sudėtyje esančios kokybiškos sudėtinės medžiagos pasižymi odos gilaus valymo, matinimo, drėkinimo, atstatymo sąvybėmis. Asortimente rasite universalius, enziminius su mikropilingu, drėkinamuosius, anglies pudros pagrindo ir kitus prausiklius pagal Jūsų veido ar kūno odos tipą.

ekseption prausiklis

TOP 3 Klientų pasirinkimai I Ekseption Prausiklis

 1. Ekseption BLACK POWDER
 2. Ekseption ENZYME POWDER
 3. Ekseption ALL IN ONE

TOP 1 Prausiklis I BLACK POWDER

Ekseption Black Powder Detox Peel – pilinguojanti ir tuo pačiu detoksikuojanti anglies pudra veidui. Produktas visiškai ekologiškas, neturintis jokių konservantų, sulfatų ir PEG sudedamųjų dalių. Net trys funkcijos viename produkte – odos valymas, šveitimas ir detoksikavimas. Sudėtyje esančios idaliai apvalios formos anglies granulės nušveičia odą mechaniniu būdu jos nepažeidžiant. Produktą galite įsigyti mūsų parduotuvėje Ekseption BLACK POWDER.
ekseption prausiklis black powder

TOP 2 Prausiklis I ENZYME POWDER

Ekseption ENZYME POWDER Cleanse & Peel – Enzeminis prausiklis tinkamas visiems odos tipams (įskaitant sausą odą). Enzeminio pagrindo milteliai, pavirstanta tirštomis putomis, kuriomis patogu ir paprasta atlikti veido prausimosi procedūrą. Produktas pagamintas be konservantų, sulfatų ir PEG. Ekologiško profilio prausiklis, kuris nupraus ir išvalys veido odą, efektyviau nei įprasti veido valikliai. Šilkinio veido pojūtį pajusite po pirmojo veido prausimo. Produktą įsigyti galite mūsų parduotuvėje Ekseption ENZYME POWDER.

ekseption prausiklis enzyme powder

TOP 3 Prausiklis I Ekseption ALL IN ONE

Ekseption ALL IN ONE CLEANSE & PEEL enziminis prausiklis. Produktas pagamintas pricipu „viskas viename“ – tai maloniai tirpstanti mikroemulsija visų tipų odai valyti ir makiažui šalinti. Vienu metu valo ir taip pat švelniai eksfoliuoja odą, atkuria odos pH. Gali būti naudojamas veido odos valymui, akių ir lūpų demakiažui. Produktą įsigyti galite mūsų parduotuvėje Ekseption ALL IN ONE.

ekseption prausiklis all in one

Kosmetologė Rekomenduoja

Daugiau kaip 14m. esu kosmetologė, todėl ilgametės darbo praktikos metu, atlikdama procedūras ir stebėdama klienčių grožio pokyčius, atrinkau tik pačias kokybiškiausias profesionalios kosmetikos priemones. Didžiuojuosi šiandien galėdama savo parduotuvėje Jums pasiūlyti vieno garsiausių Pasaulyje ir mano asmeninėje praktikoje išbandytų, profesionalios kosmetikos prekinių ženklų EKSEPTION.

Jeigu turite klausimų, susijusių su produkto savybėmis ar tinkamumu naudoti, prašau susisiekite arba atvykite į mano saloną ir mielai pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Sekite mano profilį FACEBOOK arba kanalą YOUTUBE ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Ekseption prausiklis – aukštos kokybės garantas. Trūksta informacijos apie produktus? SUSISIEKITE.

Skambinti