Anticeliulitinė liekninamoji procedūra
Anticeliulitinė liekninamoji procedūra kas tai?

Bikini depiliacija vašku ar cukrumi?

bikini kojų rankų veido depiliacija cukrumi ar vašku

Bikini kojų pažastų depiliacija cukrumi ar vašku? Grožio Studija Simona

Bikini depiliacija vašku ar cukrumi? Labai dažnai kosmetologams užduodamas klausimas. Vienareikšmiško atsakymo nėra, nes tai labai priklauso nuo depiliuojamos vietos, odos jautrumo,  plaukelių ilgio ir storio. Bikini, kojų, rankų, veido, pažastų depiliacija vašku ir depiliacija cukrumi tai labai panašūs metodai, kurių pagrindinis technologinis principas nuplėšti nuo odos užteptą masę, kartu su norimais pašalinti plaukeliais.  Tačiau reikėtų pabrėžti ir keletą svarbių skirtumų:

Procedūros metu kuomet atliekama depiliacija cukrumi naudojami vandenyje tirpstantys ingredientai tokie kaip cukrus ir medus, todėl po procedūros depiliuotą odą pakanka nuplauti švariu vandeniu. Depiliacija cukrumi sukelia mažiau nepageidaujamų pjūčių lyginant su depiliacija vašku. Taip yra todėl, kad depiliacijos cukrumi metu naudojamos natūralios medžiagos ir  po atliktos procedūros, valant odą ji mažiau sudirginama.

Mažiau dirginama oda

Mažiau dirginama oda – mažesnė šalutinių poveikių (paraudimų, patinimų, kraujavimų) tikimybė. Prieš atliekant bikini, kojų, rankų, veido, pažastų depiliaciją paruošiama tiršta, šilta cukraus pasta, kuri užnešama ant odos prieš plaukelio augimo kryptį. Užtepta cukraus pasta apgaubia plaukus padengdama odą plėvele, kurią staigiu judesiu nuplėšus plaukeliai pašalinami kartu su šaknimis.

Depiliacija cukrumi procedūros metu cukraus pasta ilgai išlieka šilta ir elastinga (priešingai nuo depiliacijos vašku, kuris labai greitai stingsta ir tampa neelastingas), todėl sudaro puikias sąlygas vienu metu plaukus šalinti nuo didelių kūno plotų. Kaip pagrindinį depiliacijos cukrumi minusą lyginant su depiliacija vašku reikėtų įvardinti galimą kosmetologo kompetencijos trūkumą. Kosmetologui atlikti kokybišką neskausmingą depiliacijos cukraus pasta procedūrą, reikalinga didelis kiekis žinių ir patirties. Būtina netik labai tiksliai paruošti reikiamos konsistencijos ir temperatūros cukraus pastą, bet ir sugebėti laikytis tikslių procedūros atlikimo technologijos veiksmų. Taigi apibendrinant galima būtų teigti, kad bikini, rankų, kojų, veido depiliacija cukraus pasta, lyginant su depiliacija vašku, tai kruopštesnis, ilgiau laiko trunkantis, daugiau žinių reikalaujantis, tačiau klientui malonesnis ir mažiau skausmingas procesas.

Bikini depiliacija vašku ar cukrumi?

Kviečiu apsilankyti mano grožio studijoje, kad turėtume galimybę pasikonsultuoti gyvai ir galutinai Jums padėsiu atsakyti į šį klausimą. Bikini depiliacija vašku ar cukrumi? Išsamus atsakymas Grožio studijoje Simona Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis. Plačiau skaitykite depiliacija cukrumi ir depiliacija vašku. Depiliacijos paslaugų KAINORAŠTIS. Sekite mano profilį FACEBOOK ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Tel.: +37067552951

 

Bikini depiliacija vašku ar cukrumi? kosmetologė Simona Ulonų g. 5 Vilnius Šiaurės miestelis.
Call Now ButtonSkambinti