• Clinicare LIP AND EYE MAKE UP REMOVER
    Clinicare LIP AND EYE MAKE UP REMOVER Makiažo valiklis
    28.00
  • Clinicare prausiklis
    Clinicare CONCENTRATED CLEANSING FOAM Putojantis prausiklis
    28.00

Clinicare Prausiklis I Vertinantiems kokybę

CLINICARE Prausiklis – produktai kurių kokybę įvertina geriausi klientų atsiliepimai. Putojantis prausiklis Consentrated Cleansing Foam ir makiažo valiklis Lip and Eye Make Up Remover. Sudėtyje santys augalinės kilmės komponentai, ramina odą ir suformuoja apsauginį sluosnį. Švelniai pašalina nešvarumus, riebalų perteklių ir makiažo likučius. clinicare prausiklis

Kosmetologė rekomenduoja I Prausiklis CLINICARE

Daugiau kaip 14m. esu kosmetologė, todėl ilgametės darbo praktikos metu, atlikdama procedūras ir stebėdama klienčių grožio pokyčius, atrinkau tik pačias kokybiškiausias profesionalios kosmetikos priemones. Didžiuojuosi šiandien galėdama savo parduotuvėje Jums pasiūlyti vieno garsiausių Pasaulyje ir mano asmeninėje praktikoje išbandytų, profesionalios kosmetikos prekinių ženklų CLINICARE. Platesnį gaminių asortimentą rasite mūsų parduotuvėje CLINICARE kosmetika.

Jeigu turite klausimų, susijusių su produkto savybėmis ar tinkamumu naudoti, prašau susisiekite arba atvykite į mano saloną ir mielai pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Sekite mano profilį FACEBOOK arba kanalą YOUTUBE ir sužinokite grožio industrijos naujoves. CLINICARE kosmetika – aukštos kokybės garantas. Trūksta informacijos apie produktus? SUSISIEKITE.

Skambinti