Ekseption serumas

Ekseption Serumas

Ekseption serumas veidui -aukščiausios kokybės pasirinkimas. Produktų asortimente rasite serumą jautriai odai  Ekseption Skin Relief Fluid, priešrakšlinį su peptidais Ekseption Hyaluronic Peptides, su vitaminu C Ekseption Hyaluronic VIT C, su probiotikais Ekseption Probiotic Ultraserum, aknės slopinimui Ekseption Super Salicylic Fluid, prieš fotosenėjimą Ekseption Squalane Retinol , su niacinamidu Ekseption Hyaluronic Niacin, prieš pigmentaciją Ekseption Hyaluronic TRX, riebiai odai Ekseption Hyaluronic ZnPCA, prieš veido raudonį Ekseption Hyaluronic Flavanoids, sausai odai Ekseption Squalane Vit F prieš pigmentaciją su niacinamidu Ekseption Spotless Ultraserum.  Aukščiausios kokybės serumai nuolatinei veido priežiūrai, įvairaus tipo veido odai. Ekseption kompanija didžiuojasi galėdama Jums pristatyti savo unikalius, revoliucinius gydomuosius priešuždegiminius veido serumus išsiskiriančius unikalia sudėtimi tai šilkinės tekstūros Ekseption Retin oil Booster,  jauninantis greito efekto Ekseption Super Retinol Fluid Ekseption serumas – produktas garantuojantis itin aukštą produkto kokybę.

Ekseption – prekinis ženklas profesionalams. Produktai pagaminti naudojant itin aukštos kokybės, krupščiai labaratorijose atrinktas medžiagas. Ekseption odos priežiūros priemonių koncepcija paremta organinių rūgščių savybėmis. Visi gaminami produktai unikalūs savo sudėtimi, maksimaliai saugūs naudoti ir pasižymintys greitu efektu.

Ekseption Serumas I Rekomenduoja kosmetologė

Aš esu Simona – kosmetologė, kuri nuolatos domisi grožio industrijos rinkos naujovėmis, tad betarpiškai noriu šia informacija ir praktika pasidalinti su savo klientais. Aukščiausios kokybės prekinių ženklų seminarai, teoriniai ir praktiniai mokymai, parodos Lietuvoje ir Europoje – visa tai man suteikia galimybę nuolatiniam tobulėjimui. Tai ką darau, daugiau kaip 14 metų, negaliu pavadinti darbu, nes tai mano mylimas hobis. Ilgametė kosmetologės patikrtis suteikė man galimybę išbandyti begales veido ir kūno priežiūros kosmetikos priemonių. Dėl šios priežasties džiaugiuosi galėdama pasiūlyti savo klientams laiko patikrintas, Europoje ir Pasaulyje pripažintas veido ir kūno priežiūros priemones. Užsakytos prekės Lietuvos teritorijoje pristatomos per 1-3d.d. Sekite mano profilį FACEBOOK arba kanalą YOUTUBE ir sužinokite grožio industrijos naujoves.

Trūksta informacijos apie produktus? SUSISIEKITE

Skambinti