Clinicare kremas

Clinicare kremas
Clinicare kremas mylintiems savo odą. Clinicare – itin aukštos kokybės produktai naudojami medicinos klinikose, estetinio grožio salonuose ir SPA. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis yra viena iš pagrindinių odos priežiūros priemonių sudedamūjų dalių. Gamintojas siūlo labai platų, technologiškai itin pažangių profesionalios kosmetikos produktų asortimentą.
Priešuždegiminio poveikio drėkinamasis veido serumas X3M EGF. Drėkinantis veido serumas nuo saulės Clinicare Sun Shield Cream. Gaivinamasis drėkinamasis veido tonikas X3M EGF. Gaivinamoji drėkinamoji esensija X3M EGF. Kremas nuo saulės su atspalviu Clinicare spf 50 Priešuždegiminio poveikio kaukė EGF PURE MASK. Jauninantis akių ir lūpų kremas LIP AND EYE RENEWAL CREME. Spindesio suteikianti drėkinamoji esencija X3M EGF. Priešraukšlinė atjauninamoji kaukė EGF REFRESH / TIGHT MASK. Spindesio suteikianti veido kaukė EGF GLOW MASK. Raminantis akių ir lūpų valiklis LIP AND EYE MAKE – UP REMOVER. Atjauninantis veido kremas Clinicare Premium Time Reverse. Poras mažinanti raminamojo poveikio vedo kaukė X3M PURE PORE MINIMIZER MASK. Putojantis veido prausiklis švelniam odos nuvalymui CONCENTRATED CLEANSING FOAM. Drėkinantis veido kremas su niacinamidu X3M EGF. Energizuojantis kondicionierius nuo plaukų slinkimo ENERGIZING HAIR CONDITIONER.

Clinicare kremas I Rekomenduoja kosmetologė

Aš esu Simona – kosmetologė, kuri nuolatos domisi grožio industrijos rinkos naujovėmis, tad betarpiškai noriu šia informacija ir praktika pasidalinti su savo klientais. Aukščiausios kokybės prekinių ženklų seminarai, teoriniai ir praktiniai mokymai, parodos Lietuvoje ir Europoje – visa tai man suteikia galimybę nuolatiniam tobulėjimui. Tai ką darau, daugiau kaip 14 metų, negaliu pavadinti darbu, nes tai mano mylimas hobis. Ilgametė kosmetologės patikrtis suteikė man galimybę išbandyti begales veido ir kūno priežiūros kosmetikos priemonių. Dėl šios priežasties džiaugiuosi galėdama pasiūlyti savo klientams laiko patikrintas, Europoje ir Pasaulyje pripažintas veido ir kūno priežiūros priemones. Clinicare kremas – itin aukštos kokybės garantas. Sekite mano profilį FACEBOOK arba kanalą YOUTUBE ir sužinokite grožio industrijos naujoves. Trūksta informacijos apie produktus? SUSISIEKITE

Skambinti